Posted by: Zemra.Org | June 21, 2011

Tregime Erotike


E dashuruar ne vjehrrin tim

E dashuruar ne vjehrrin tim

U martova për Luin para gjashtë muajsh, e meqë ai ende është student, ne u vendosëm te babai i tij, Ragipi. Punoj si sekretareshë, ne mënyre që te bëj një… Read more »

Gruaja e kunatit – Tregime Erotike

Gruaja e kunatit – Tregime Erotike

Bashkë me gruan time shkuam te prindërit e saj, pasi që të nesërmen gruaja ime, prindërit dhe vëllau i saj do të shkonin te daja i gruas time për një… Read more »

Tregime Erotike – Mergimtari

Tregime Erotike – Mergimtari

Pershendetje:ja pra edhe un kam shprehur deshir me tregu nje tregim me shoqen me te mir…jam 26 vjecar i martuar qe 2 vite,siq ashtu edhe shoqa ime eshte e martur… Read more »

Historia e Arjetes

Historia e Arjetes

Une quhem Arjeta historia ime eshte kjo : une u dashurova me nje djal kur isha 18 vjeqare pasi kaluam 4 se bashku ne shkonim shum mir the vendosem te… Read more »

Tregime Erotike – Nate e paharrueshme

Tregime Erotike – Nate e paharrueshme

Fillova pune ne nje restorant ,,dhe e verejta qe bosi im italjan me kishte shum qejf direkt me dha nje pun te  lehte  dhe m,e tha orarin beje vete ,,e… Read more »

Çmenduri seksuale në fshat

Çmenduri seksuale në fshat

Për herë të parë shkova tek tezja në fshat, pasi mbarova maturën. Jo pse unë dëshiroja, por ishte propozim i mamit, sepse ajo i mati e i çmati gjërat dhe… Read more »

Zonja me përvojë e unë i virgjër!

Zonja me përvojë e unë i virgjër!

Kanë kaluar shumë vite, prandaj koha është të rrëfehem për një aventurë dashurie, e cila kurrë më nuk më ndodhi në jetë, ndonëse ëndërroj të më përsëritet. I mbaj në… Read more »

Tregim Erotike – S`jam lavire

Tregim Erotike – S`jam lavire

Kur isha e pamartuar, një djalë në fqinjësi më ngacmonte çdo ditë. Unë si fshatare nga një zonë rurale e jugut të vendit, as që guxoja të mendoja për një… Read more »

Tregime Erotike – Dhimbje dhe kenaqesi

Tregime Erotike – Dhimbje dhe kenaqesi

Me syte e lodhur nga pagjumesia shihte goten me aperitiv Negroni. Gota ishte thuajse bosh dhe ai porositi nje tjeter aperitiv i cili ose do t’ja freskonte me teper kujtimin… Read more »

Older Posts »

Categories

Follow

Get every new post delivered to your Inbox.