Posted by: Zemra.Org | June 21, 2011

Tregime Erotike – Lum burri qe te ka


Pershendetje.jam nje grua 27 vjeqare,nga Prizreni ,e martuar ne Prishtine.Kam nje familje te shendosh dhe nje martese shum te mir me burrin tim i cili eshte 3 vite me i moshuar se un.Kemi 2 vajza.njera 6 vjeqare dhe tjetra 3 vjeqare.

Me burrin tim njifem qe 10 vite,ndersa qe 7 vite jemi ne martese.siq thash kalojm shum mir,dhe e duam njeri tjetrin shum.ne aspektin seksual po ashtu kalojm mir,burri eshte nje sex manajak i vertet.kurr nuk i behet mjaft.un nuk kam qene keshtu….po si thojn “me kend te rrish ashtu behesh”…..kohet e fundit edhe une po kam deshir e nevoj te madhe per sex,jam bere e pangopshme.

prej momentit kur jam njoftuar me burrin tim,ne tetor 1997 e deri me veren e vitit 2007,burri im ka qene i vetmi qe kam fjete me te dhe i vetmi njeri ne bote qe ka prek e ka lepi trupin tim dhe po ashtu te vetmin trup e organe gjenitale qe kam prek une kan qen te burrit tim.

Me pare une kam punuar per nje organizat nderkombetare e cila pasi e perfundoj misionin e saj ne kosove u mbyll keshtu qe une mbeta pa pune.kjo periudhe zgjti gati 2 vite dhe ato rezervat financiare qe kisha filluan te sosen.pas nje bisede me burrin tim vendosem qe une te punsohem ne firmen e shokut te burrit ,pra ne firemen e Luanit. eshte kjo nje ndermarrje relativisht e fort tregtare qe mirret me se shumti me tendera.pasi qe Luani ishte nje shok shum i mir i burrit tim,dhe shum here bashk me grun e tij ka qene tek ne ne banes ,ai edhe me pare na pat ofru qe une te punsohem te ai keshtu qe pa problem kjo pun u perfundua.

Luani eshte nje djal terheqes,zeshkan ,i madh dhe shum intelegjent.Me nje moshe te re si ai,27 vjeqar,ka arrit me kriju nje kapital te madh.

dhe fillova punen….qdo gje ishte ne rregull…..me Drejtorin (Luanin) kalonim shum mir. zyra im (sekretare administrative-juridike) ishte parodhome e zyres se Luanit.

me Kalimin e kohes,pasi qe u bene ma shume se nje muaj qe fillova punen…te Luani vrejta nje sjellje pak me ndryshe ….jo qe ishte me i ashper ose me arrogant po disi me shiqonte me nje sy tjeter ,filloj ti leshoj disa fjale si “hmmm shum bukur qenke vesh sot bukuroshe”….”uhh qka po ta vizaton trupin mir ky fustan “…..”a mos e ki nxet me at mini fund”…..etj etj…

ne fiiliim isha paksa e hutuar por duke e ditur aftesin e madhe dhe te njohur te Luanit per humor si dhe me duhet te pranoj sharmin e tij…u mesova me ‘cilsimet’ e tij dhe….ne fakt filluan te me mungojn ato kur ai nuk i perseriste.

nje dite pasi qe ai perfundoi nje takim afarist me suskes ,me tha qe te porosis makiato dhe lengje dhe te shkoj ne zyrene tij per te festuar.

pasi qe shkova ne zyrene tij,me makiatot qe tanime i kishte sjell konobari i kafiteris afer zyres sone, u ula perballe tij….dhe pas nje gezuar…ai filloj te me lavderoj per punen qe po baj dhe me tha …”lum burri qe t’ka”…deri sa fliste me mua vazhdimisht shiqonte diqka ne kompjuterin e tij.fillova te behem kurreshtare se qfar eshte duke shiquar dhe percillja levizjen e fytyres se tij…..ne nje moment me tha : kam besim te madh ne ty,prandaj eja te shiqosh diqka ktu….un u ngrita nga karika ime dhe kalova ne anen tjeter te tavolines per te shikuar ne monitor…..mbeta e shtangur…..tersisht e hutaur….pash luanin duke bere sex me gruan e vet….ai kishte bere nje videoxhirim dhe e kishte transferuar ne kompjuter.

un mbeta e habiturmasgje nuk flisja dhe vazhdoja te shiqoja….ai filloi te pyeste…a beni ju keshtu me Valonin (burrin tim )?,a e ka Valoni kaq karin e madh?a keni videoxhirim ju?un mbeta pa tekst dhe instiktivisht pa vetedije jam ulur ne prehrin e tij….pa humbur asnje qast ai filloj te me ledhatoj kembet dhe ngadal vereja fundin tim te veres se si ngrihej lart me doren e tij…..prekjet tanime ishin afruar brekeve te mija…ne anen tjeter un nuk i hiqja syt nga ‘klipi’ familjar i Luanit….me duhet te pranoj….shum me beri pershtypje kari i madh i tij…..un shum here me par kisha pa aq kari te madh….normla ne tv……por kesaj rradhe e mendoja qe at kar te madh qe po e shoh ne monitor e kam ketu afer dhe dora e poatij personi tanime lehte po mi terhiqte breket poshte…..

nuk munda me te duroj…..ktheva koken nga ai…dhe me nje epsh te madh fillova ta puth….u ula ne gjunje dhe fillova t’ja hjek pantollonat e tij….pastaj breket e tij “bokserica”….dhe para syve te mij u paraqit po ai kar qe e shifja ne monitor….veq se tanime me dukej edhe me i madh……..fillova ta lepi e ta thith me endje….lepiva kar e lepiva koqe…lepiva bothen e luanit……i fikem dritat,u deshem tersisht…u lepim e qfar nuk benem 69 ne tavolin te punes…..u qim ne karrik…ne dysheme….perjetova dy here orgazem brenda nje ore….launi u derdh 3 here….u benem qull….thjesht……u knaqem….

ishte kjo hera e pare qe pidhi im….po provonte diqka tjeter …..kari i shokut tone familjar Luanit ,ishte kari i vetem pas burrit tim qe hyri ne mua…do ta them edhe kete….njemende ishte kar ma i madh se i valonit….

at nat shkova ne shtepi sikur te mos kishte ndoshur asgje…u ktheva te burri dhe femijet e mije qe aq shum i du dhe me duan……me Luanin vazhdoj te kem sex….jo qe e dua luanin….e dua sexin qe ai e ben…edhe luani e ka familjen e vet….edhe ai i don shum ata…por e don edhe menyren se si un e thith karin e tij ( te pakten keshtu me ka then mua)

keshtu ishte kjo “sex story”…ne gusht te vitit 2007…pas afro 10 vitesh….prova nje kar tjeter nga burri im….ishte kjo hera e pare qe e tradhtoja burrin….jo hera e fundit…..pas luanit……edhe nje tjeter e ka provuar thithjen time……ka qene kjo kalimthi…..embel….shkurt…..kendshem……detajet per ju njeheretjeter…..


Responses

 1. hm.. koke tamon per mua zonje se besoj qe ke provu kar mat madh se temin :$ 26 cm..

 2. jam nji i ri 30 vjeqar dhe si i ri kam shetit shum edhe tash ende nji ndodhi timen ket nga shum te tjera ne pika jo 100% dua ta tregoj ketu para nji viti isha ne nji ditlindje i ftuar tek nji i aferm i cili jetonte vet mbase te gjith i kishte je germany shkuam nuk ishum shum dikun 15 vet gjithsejt dhe dominonin femrat me than te drejt isha une dhe nji vajz me emrin majlinda qe ishum ne qender te vemendjes ajo sihte e bukur dhe shum terheqese e embel e njifja prej kkohesh at vajzh te gjith ne qytet endrronin ta fusnin ne dor skisha menduar se une dot jem ajo i asan nate qe do ta kem taksirat ahha.ishte shum mir aty ndeja shum e mir pije mjaft shum u pijten me alkohol disa qe ishin shum te afert me ket vajzen vllav ma i ri 18 vjeq dhe qika e migjes te saj ma e vjeter se ajo ishin ba tok vllav shum e ajo spinte kurr vetem at nat aj oqika e agjes te saj e provoj e trulloj edhe dikur kah mesi i nates u shperndante gjith une mbeta aty edhe majlinda ju tha atyre o rri edhe pak mbetem na tre personi i ditlindjes une majlinda tjeret i kishin banesat 50m afer atyiken dhe ateher edhe aj kishte pi mjaft mas 10min ra veshun aty fjeti e morra per krah e dergova ne dhom te fjetjes metum une majlinda dhe morra afer me pi dicka leshova nji dvd humor ajo ishte fejuar ne germani me nji djal edhe e njifsha moti skisha zemer me ju ufrua dikur i thash vete nese jo sod ma kurr ste vjen kjo shanc dhe tuj pi ja morra doren kishe poja shikoj unazat qe i kishte ne dur tu ja ledhatua durt ajo ngadal me gishta te lidhur mes veti pshteti doren per cicat e saj te bukur i shtrydhi njiher let pak pastaj mbase nuk reagova une vazhdoj prap dhe ateher jam kthyer kam fillua me puth me pasjon duke ja futur gjuhen ne goj njeri tjetrit kam filluar qafes veshet ateher kam dashur ta shperthekoj kemishen mi ka kap duart ka then une e bej ket mu ka ul ne preher ka filluar mem puth qafes tuj me gjvesh gjoksin e kam rrutulluar e kam fut une per fundi ja kam vazhduar une me te tuj ja hjek tuj e puth qafes cicat tuj ja lepi majat e ajo tuj i shterngua kam filluar me ja lepi pidhin skisha pa pidh ashtu te mir deri nat mas ja kam lpi sa mka then qu qim ta qifsha nen se smuj ma u tranova ateher ja kum fut ne goj ma ka thith si e qmendur pas zdisa kohe ja kam fut ne pidh deri te koqet me te paren jemi qi si te qmndur ashtu e kam kthy prapa ja kam fut karin ne pidh gidhtat ne both ja nxirrja karin ja qoja te kryt ma merrke ne goj pak u ktheja ja shtisha prap ne pidh pastaj filloja ta qija her ne pidh her ne both deri sa u benum uj nga njerset ajo ishte e pa ngopshme une edhe pse kam provua shum e shum femna asi sexi skam perjetuar me asnji skemi len vend ne tok ne tavolin banjo gjithkah tuj provu por ajo ishte nena e karit kurse une me kar timin qe sme ka lenne lloq asnji here e kam knaq maximalisht kur ka ardh ne pushime e kam takua e kam qi prap e nejeta esht the me thet se ti je qe ma hjek te nryshkut e pidhit kur tme shtin ne dor sepse jam shum preverz ne sex ja plotsoj andrrat sexuale femres kam shti ne dor edhe disa gra te martuara por ato jan qe din ta bejn e ta vlersojn sexin deri ne herat tjera se kamshum per tu rrefy gjith te mirat shijojeni jeten e sexin se kto lan kujtime te bukura ne ket jet, xxxxx

 3. ish viti 2000, ato vite fillun ato chet faqet, dhe ne njeren prej tyre, po i shkruaj njeres qe ishte me nick, pak ca provokues, per fat nuk ishte jo larg meje, ishte padite un kisha me punu ne mbramje ne nje pizzeri qe punoja n derkoh ne fund jave.me ate zemrushen e lam te takohem ne ora 21 por ishte larg nja 100 km, ne rethin te Münchenit.folem pak ne chet fillova pak ta provokoi qfar te mbrendshme e te tjer, ajo filloi te me pyes sa e kam karin emadh etj,, problemi ish qe un kurr skisha qi femer shqiptare, dhe sdija si te sillem, kam dal i ri ne gjermani,nje koh lufta sun visha ne ks.
  shkova te punoi por smu punoike, edhe spat pune shum ,ika kah ora 20 dhe si idiot tu e nga kerrin neper autoban, dhe direkt tek ajo u vonova nja 5 min,dhe mbrita ne stacion te trenit,ku e kishim lan te takohemi, ajo e dike se qfar kerri kam dhe numrat pasi qe i kisha tregu, , ishin pak njerz ne parking te stacionit dhe disa taxi, edhe kur po ofrohet nje femer me nje matell lekure te zi deri ne fund te kamve, dhe pa hezitu u fut mbrenda dhe po thot ik nga ktu, sdisha kah tja mai,isha per her te pare ne ate qytet , disi dola nga qyteti , dhe ne ansoren e pare nje cop mali ne livadh mbrapa, u futa atu dhe u ndale, qka me pa bjonde, miniq lekure, drenicake, patriote, llokume krejt,ja kemi nis me u puth , ma thithke guhen , vesht,un gishtat ne pidh te saj, kemi dal disi mbrapa ne karrigen e fundit, edhe aty ma marrke ne goi mu shtike koqen ne goi,, un tu e ferku,edhe me tu ja shti guhen ajoo u derdh,, edhe un ne ftyren e saj,edhe se nderprem hiq, qashtu si te qmendur, krejt sperm, filloi te me ulet ne kar, e nxjerrke e ferkoike u ulke permi kar e ferkoike per bodhe , ish ba qull, e shtina karin veq majen ne both, un e ferkoja me gishta, sa her ma shtike veshin ne goi dhe shmoike, me kallke , skisha perjetu ksi sexi, me folke shqip,zemer qijum mire rrasma deri te kthiza, sdi ta pershkruj , ju betohem se kerri filloi te pik ndjers pasi ishte me shibedah spo di se si i thoin shqip., un isha ba uj , qfar sexi,un tri her u derdha njher ne gjuks njher ne pidh edhe njeher be bodh, veq me maje mbrenda e krejt gishtat e dores ne pidhin e saje.zot, spo muj ta harroi,dolem nga kerri dhe pak u pastrum me uj mineral, ndezem nga nje dhe ajo doike me ik ne austri ne nje qytet afer se kish frik, ish e ndame prej burrit , kish frik nga ish burri dhe nga familja e vet.shkum ne austri ne nje qytet, ne kino, dhe 3 a 4 vet ne kino ish ba oara 24, ajo zgjodhi nje komedi, mu smu kshyrke, u ulem ne nje qosh, i rash ne guj dhe tu ja lpi tu ja thith pidhin,i qoike botht nalt kish qef me ja lpi edhe bothen,mbas n ja 30 min mu ka ul ne preher karin ne pidh,te dyt ishim ne drejtim te konis, tu e kshyr filmin, nja 40 min, karin ne pidh dhe vetem pak tu i levrit botht,kish qef me ja kafshu qafen, dhe qashtu tu levrit ngapak,edhe me doretu ja ferku pidhin, u k kallem te dyt, kurr ne jet skisha perjetu qasi te krymi edhe hala skam perjetu, kish qef me ferku me sperm cicave me i ardhe era sperm, zot veq me mendu ne te me qohet kari edhe sod mbas sa viteve,vazhdum edhe disa her pas disa javeve.un u martova, kalun dsa vite, nderkoh e kisha beben e smut ne kosove dhe vija pothuaj qdo dy tri jave ne prishtine, ish viti2010 isha ne aeroportin e prishtines, tu pi nje kafe ne bar, shank risha ne kam krejt tavolinat plot, edhe tu kshyr ne nje tavolin nja 4,5 fera dhe dy mashkuj, dhe sa her qe kshyrsha njera qe ish e kthyme nga un i hapte komt, un se njofsha njher, kish ndryshu,ajo fluturoike me nje shoqe qe banoike ne qytetin e saje, i pash bashk ne kur i dorzun valigjet edhe une mbas tyne, skishim shans te flasim, shkum me adria deri ne ljubljan dhe prisnim nje aeroplan per München, u nisem mbas disa orve ish mbramje, ne aeroplan u ula mbrapa saj se kishte vende te lira boll, ne aeroplan ishin vetem pak drita ndez,ajo dhe un ishim ul kah dritarja, un ja shtisha doren te cicat dhe ja lash nje leter ne cica me shkrim qe te vjen ne wc te aeroplanit,un shkova ne wc nuk e mbylla deren dhe po pres, por ajo nuk erdhi,se kish frik nga ajo koishikja,po nje nr te kosves ja lash , edhe disa her jemi taku ne prishtine,

  • Po ju tregoj historin me te fejuaren time. Kemi nje lodhje prej 5 vitesh, eshte nje femer sh terheqese po sh sh e kulturuar. Format i ka tmira jo marramendese por sexy eshte dhe e man veten sh.Per vete sjam dhe ai simpatik por terheqes.prej vitesh benim sex po filloj te behej i merzitshem , gjithmone i thoja te provojne gjera te reja, po ajo kishte turp. Me tregonte per shoqet e veta mhb qe benin dhe e pash qe i kish hypur kurioziteti te sekai anal se orali ja shpifte,, e ngacmoja sh dhe i pelqene po kishte frike, shoqja i thoshte provoje se te zhjat jeten.nje dit ikem me makine ne dajt ndalum ne nje cep dhe vazhduam te putheshim e eksitova jasht mase kur ajo filloj tmi heqii reobat,u cmend fare dhe e hapi zinxirin dhe e mori karin ne goje oooo cfare ndjenje , por moseksperienca me vrau paknjs nk zgjati sh dhe e hoqi tha me vjen per tvjell, njs e qiva aty e jenaqa ate dit ate dhe veten.kishte folir me shoqen i kishte treguAr ako i kishte then bravo dhe une ja thith burrit tim,po kerkoj ta lepij dhe ai ty.njs shkuam te shtepia nje dit dhe une i thashe ta lepij po kio bente sikur sdonte a kapa me dhune ja lepiva pjeahken e embel per rreth 10 min u cmend ra ne tok tha me cove ne parajse tani une karin tend do ta ha, u be si nje bishe e fuste karin sh thell po habitesha kjo eshte e…,,, me tha cka enderron me sh ? I thashe cka mendon ti? Tha lema mua ket pun dhe me prishi me goje ma thithi spermen,qe ate dit ne e kemi kuptuar ca eahte seksi ajo ka nje mardhenie te vecant me karin tim e do cdo dit e me ah ne goje

  • Po vazhdoj historine me tfejuaren, qihemi per dite tani ja bej dhe ne bythe aty ajo vdes shkruhet njekohesisht dhe une sepse bythet e saj me cmendin.nje dit vendosem te ikim me pushime bashke me ciftin tjt . Jan nje cift i ri dhe i bukur te dy. shkuam diten e par dhe u relaksuam ne plazh, dita e dyt nisi mire me provokine rreth temave te seksit.e fejuara ime ishte me e ndrojtur nk flisten, shoqja vet me e hapur njs folem sa folem ikem ne shpi kishim marre shpi me qera. Ktij djalit nuk ju prit sapo ishim veten me pyeti a ja punon krejta grus nrm i thashe po ti e pyeta? Po tha po spo ngopet tha eshte e re me i vlon gjaku. Kur praf i shpetoj goja dhe femra jote tha sh e beshne eshte tlodh po po i thashe me lodh e me knaq, erdhen gocat biseda u be me hot u kapen le bananja sa ju pelqen sa sju pelqen,me sa duket cifti e kishte organizuar mir lojen.si ikem ne dhome me zi mpritej me e bo me nusen kur filluam ajo spriti dot e ju ngul karit tim, ne ate cast erdhen te dy lakuriq,mmmmmm u habitem po nk folem tha na pelqen tju shofim si e beni nusja u skuq po mori veten dhe pranoj me sy,dhe mua mpelqeu mmmm filloj ti rrotullohej karit si kurr me par me sa duket donte te tregonte zotsi, te shoqja apo te ai se di.ffilluan dhe ato tna imitojn ishin mir te dy femra e bollshme dhe djali goxha kar su bera xheloz se vinim njesoj te dy pothuajse . Djali foli tha ta marim ne hapin apo ju. I thashe jo ne se ju e keni organizu pogjerat pa plan dalin me bkr,i thashe ke tkenaqim para tha tenden,sic po punonte me goj erdhi ai nga mbrapa ja futi karin leht kjo nk renkonte dot mmmmmmm sa u kenaq filloj tja kapte bythet mmmm po mtubdonte kur nusja atij erdhi dhe me puthte e perrzuri hruan time dhe filloj ajo tmerrej me karin tim,mmmmmm skishte gje me tmir te shifje si tqihej gruja dhe ne syt e saj ndnjhej dhe faj dhe kenQesi,njs gocat filluan te benin gar cila qihej me mire kjo ma thyu karin te them te drejten jemi cmend, qihemi cdo jav dhe na prlqen sh sidomos gcave kur i hyn dy kara

 4. MJEKU I MREKULLUESHËM

  MA LËPIU EDHE PIDHIN EDHE BYTHËN,ISHTE FANTASTIK

  Dua të tregoj dicka shumë personale dhe shumë tëvërtetë,ngjarje që më ka ndodhur dhe më ka lënë mbresa shumë të mëdha knaqësie të papërshkruar dhe të pa imagjinuar më parë në jetën time 38 vjeqare.
  Jamë shumë e lumtur që pasi kam vendosur të rrefej ngjarjen time për opinionin që gjithmonë do të mbetet e pashlyeshme në kujtesën time, këtë kam ku e bej te tregimet intime dhe kjo me jep knaqesi akoma edhe me te madhe sepse kur kam lexuar per herë tëparë për gjera shumë interesante,e veqanërisht tregimet intime,të cilat për netë të tëra mua dhe bashkëshortin tim na kanë krijuar atmosfere shumë të nxehtë seksuale, dhe ja tani tek tregimi intim,do te jem unë personazhe, besoj me shumë sharmë dhe me skena të rrefyera shume reale,do të shkruaj dicka që është shumë e lezetshme dhe e kandshme,por tërë kjo ngjarje që më ka ndodhurka mundur edhe të më kushtonte dhe të kisha pasoja tëpaparashikuara,sikur të isha zenë në flagrancë nga syri i keq,por e falenderoj mjekun,zemrën dhe loqken(siq më thoshte dhe më thotë ai panderprerë kur takohemi), time të paharruar, që ka qenë tej mase i kujdesshëm dhe më ka ruajtur mua dhe vetën e tij…apo edhe…,jamë ruajtur edhe vetë,bile shumë.
  Kësaj ngjarje të madhe për mua i ka paraprirë një seri e panderprerë bisedash dhe takimesh të shkurtëra seksuale në ordinance private të nji poliklinike e njohur në Prishtinë.
  Gjatë kontrollave gjinekologjike doktori që vazhdimisht më shikonte sikur donte të më hante të tërën fillimisht ka filluar me prekje provokative seksuale deri sa nji ditë nuk u durua dhe duke e pare disponimin tim,oj e “poshtër” a nuk po e sheh se sa shumë pot ë duaj oj loqkë a?,dhe pa një pa dy ashtu siq ishte duke më kontrolluar me sondë në stomak,u përkul dhe më puthti në gojë.Nuk vonoi dhe motra u kthye të cilën e kishte udhëzuar të shkonte e të merrte diçka,nga e cila i ruante të mos ia shihte bizët në të cilat i kishte mbetur karmini i buzëve të mia,të cilat me disa lëvizje edhe e vërejta kur i fshiu.
  Herën tjetër gjatë shpjegimit të rezultatit të analizave,më ishte afruar afër dhe na ishin bashkuar trupat tanë,unë në ato moment përjetoja një emocion të vërtetë dhe mund të them se po thuaj asgjë nuk e kuptoja,por edhe ai fliste sikur përqartë,dhe në nji moment më ka shtrënguar në krahëror dhe më ka puthur në faqe e lehtë edhe në cep të buzës.
  Në kontrollën e radhës pasi jam zhveshur dhe jam vendosur në shtratin ku ngriten këmbët dhe vendosen në pozicion kontrollues,kur ka filluar të më afrohej ka filluar të përjetonte nji ndryshim në fytyrë dhe më ka puthur direkt në pidh në kohën kur unë isha e shtrirë dhe e gatshme për kontrollë gjenekologjike.
  Edhe kontrollat tjera kur kam shkuar gjithmonë më kapërkdhelur dhe më ka folur me konsideratë të veqantë.
  Të gjitha këto i paraprinë ngjarjes deri më sot më të madhe që më ka ndodhur në jetën time seksuale dhe jo vetëm sekuale,të cilën e mbaj në zemër si kujtimin më të paharruar dhe më të qmuar.
  Ngjarja me ka ndodhur në nji pasdite në një ordinance gjinekologjike në Prishtine,me nji nga gjinekologet më të mirë dhe më bukuroshët që i ka Prishtina.
  Ka pothuaj 7 vite qe une rregullisht i beja kontrollet gjenekologjike te i njejti doktor gjinekolog.Kjo periudhë jo edhe e shkurtër dhe mirësjellja fenomenale e mjekut ndikoi që dashuria ime ndaj tijë të me lindi me kalimin e kohes çdo ditë e më shumë,sepse dashuria e tij ndaj meje veq reflektohej ne forma e metoda te ndryshme,gjithmonë e gjithëherë ashtu siq jau përshkrova më lartë.
  Nuk kishte kotrollë gjinekologjike qe une shkoja ta beja e te mos me kapnin paraprakisht emocione,sepse e imagjinoja vetën a do të vazhdoj t’i dukem edhe më tej apo në ndërkohë ma ka “zënë” vendin ndonji tjetër, por vazhdimësia e vizitave dhe niveli ku nuk kishte kontakt te drejtperdrejt me te gjenekologjik e të mos mëprovokonte me gjeste të cilat padyshim me ngjallnin emocione seksuale,ma ruanin një lloj drejtëpeshimi dhe ishte një krenari e veqantë,sepse isha atraktive,jo vetëm për mjekun por edhe për shumë meshkuj të tjerë bukurosh.
  Ditët e edhe vitet kaolonin dhe gjithçka dalëngadalë po merrte formë të jashtëzakonshme. Kur shkoja në kontrollime,nuk më shkohej dosido,kjo edhe pse jam e bukur,këtë e them jo pse më pëlqen por pse është reale, e mbi të gjitha kam trup fantastik, kam gjinjë të mesëm me maja mjaft të theksuara,fytyrë ëngjellore dhe sy të bukur sa të gjithë më thonë se i magjepsi,kam bark shumë të ekuilibruar e mbi të gjitha të pasmet(bythët) i kam të mrekullueshme,d.m.th. rregullohesha jo vetëm me dëshirën time që nuk mungonte, por edhe pse gjithmonë me insistimin e burrit, aimë thonte nuk duhet të dilja jo e rregulluar bukur madje edhe me shije,sipas nevojës edhe te frizerja të shkoja,pse jo,por rregullohsha edhe pse kështu dëshironte edhe i dashuri im i ri,doktori siq e thërrisja unë.
  ​Me propozimin e burrit dhe jo me kundërshtimin tim,por me aprovim, fillova depilimin e pidhit jo më sikur dikur të tërin,por e lëja një pjesë të parruar,pra nji tufzë lesh mbi bregun e fildishtë të pidhit.Kjo filloi t’i pëlqente mjaft shumë burrit,dhe kjo natyrisht më eksitonte edhe mua,sepse e vëreja se ai knaqej mjaft shumë.
  Por,kontrollimi i parë te gjinekologu im tanimë i rregullt,me pidh të depiluar si gjithmonë,por edhe me shenjën e zezë të leshit mbi të,e vërejta se bëri efekt akoma edhe më të madh dhe më të fuqishëm. Filloi ti qeshte fytyra gjinekologut kur më pa në atë gjendje,beri sikur lëvizi në mënyrë të pakontrolluar dhe ma preku pak duke u kujdesur të mos e shihte motra ndihmëse,prekje të cilën natyrisht se e vërejta dhe e përjetova me emocione,por edhe e pashë se në pantollona në masë jo normale ju ngrit kari,aq sa me vete thash vallë sa mund ta ketë të madh?!
  Një ditë kur isha në kontrollën e radhës,kur motra doli jashtë, ma ofroi numrin e mobilit,dhe më tha që mund të më thërrasësh në çdo kohë, e shenova dhe kur doja të caktoja termin për kontrollë,natyrisht fillova të kontaktoja drejtpërdrejtë,ky lloj komunikimi filloi edhe më shumë ta rriste dashurinë e ndërsjellë që deri atëherë po rrinte e përgjumur.
  Kur kthehesha burri që më ka besuar dhe më beson shumëedhe sot,të cilit unë fatkeqësisht nuk i besoj fare,sepse ai sikur nuk është i përcaktuar vetëm për mua,këtë ja kam thënë edhe përsëritur disa herë,nuk më pyeste se si kalove te mjeku, a të trajtuan me korrektësi etj.,por i interesonte gjendja ime shëndetësore,dhe kur unë e njoftoja se jam mire dhe nuk kam probleme,atëherë aindonjiherë edhe më thoshte hë ta kanë vënë syrin apo jo,sepse doktorët vetëm të bukurat i shikojnë. Ndonjiherë ia tregoja ndonji detal dhe ai më rrëmbente,por nuk i shkonte ndërmend të më pyeste se në cilën ordinance gjinekologjike ishe dhe te cili mjek.
  Pas tërë kësaj periudhe që ishte mjaft interesante për mua si femër,që isha e paprekur dhe e pa provokuar shumë deri atëherë nga meshkuj të tjerë,erdhi momenti final,të cilit nuk i parapriva por edhe nuk e pengova,por e lejova të shkonte rrjedhshëm,në rrjedhën e saj natyrale.
  Shkova për kontrollë gjenekologjike si zakonisht,sepse dyshoja në ndonji infektim,të cilin edhe sipas sygjerimeve dhe debateve me mjekun mund ta kasha marrë edhe nga burri,i cili mund ta ketë sjellë deri tek unë nga kontakti me ndonji tjetër femër.
  Pas shumë analizave dilte vazhdimisht se unë nuk jam e infektuar thellë,por pak isha,sepse për aq tregonin analizat.Dua të tregoj se analizat i kam bërë pothuaj në të gjitha laboratoret më në zë të Prishtinës,bile ka raste kur ato i ka marrë me i dergu edhe vete gjenekologu te i cili kontrollohesha te ndonji laborator i tij i besuar, profesionalisht,edhe atëherë analizat dilnin me infektim jo serioz, natyrisht se kjo më gëzonte.
  Isha e fundit atë ditë për kontrollë gjenekologjike,më kishte pritur mjeku në ordinance sipas terminit të kontaktuar me mobil.Trokita dhe hyra,ishte vetëm,më tha përgaditu edhe pse aty nuk ishte prezente motra. U përgadita si zakonisht i hoqa farmerkat,i hoqa edhe brekët,dhe mbete në pjesën e poshtme ashtu siç më kishte bërë nëna,ashtu siç më kishte parë shumë herë gjatë jetës time vetëm burri im,dhe vetëm ky gjenekolog,të cilin më nuk e trajtoja si mjek,por diçka më ndryshe,nuk e fshehi e dëshiroja për zemër…,dhe nga i cili jo vetëm nuk turpërohesha por edhe kisha dëshirë të i pëlqeja. Pas kontrollës më that ë lutem loqka ime mos lëviz se sot nuk të lëshoj sikur më parë?!…,
  U shtanga si të veproja?,
  Më tha dua të ta lëpij pidhin të të dëshmoj edhe praktikisht se nuk je e infektuar!Së pari ma puthi leshin mbi pidh,pastaj pidhin ma puthi që e kisha të depiluar,dhe mu afrua e filloi të më puthte në gojë,në vesh,në hundë dhe qafë,më shkonin morrnica trupit dhefilloi të ma shkumconte këmishën mi përvjeli gjimbajtëset dhe filloi të mi puthte cicat,unë fillova të qaja,por e pranoj se ishinlotë të përzier gëzimi dhe frike,filloi të mi puthte sytë që i kisha të përlotur,dhe më tha mos qaj loqkë se moti ta kam vënë syrin,t’i për këtë tanimë e di,sepse kemi kaluar caste të nxehta dashurie,prandaj dua të të knaqi loqkë ime e ëmbël.
  Pas këtyre fjalëve,doli te këmbët ma mori njërën këmbë në duar dhe filloi të ma lëpinte,mi futi gishtrinjtë në gojë dhevazhdonte me lëpirje e afrohej afër hyrjes së pidhit,pastaj filloi me këmbën tjetër të cilën gjithashtu e lëpiu të tërën dhe më në fund kaloi te pidhi e filloi të ma lëpinte me afshë shumë të madh,mi hoqi këmbët nga vendi ku i vendosin pacientet këmbët dhe mi hodhi në qafë,më lëpi sa më lëpiu,filloi të ma lëpinte edhe bythën që më shkaktoi knaqësi edhe më të madhe, dhe e nxorri karin e më tha më shiko të lutem se si jam bërë,ky prêt sinjalin tend dhe do të futet deri në rrënjë aty edhe e ka vendin.Doktori kishte një kar të mrekullueshëm,por nëse t’i loqkë nuk më lejon unë nuk e fus,sepse nuk dua të të dhunoj,ngase të dashuroj,por më tha do e lyej me lëngje të pidhit të cilat më shkonin lum,dhe disa here pra e leu me lëngun e pidhit dhe filloi përsëri të ma lëpinte,gjatë lëpirjes më that ë lutem më kap për koke dhe manipulo sit a dojë qejfi, unë e mbërtheva për flokësh dhe sa më shumë tentoja t’ia rrasja kokën në pidh dhe e lusja me zemër,zemër,ohhhh zemër,ohhhh të lutemmos u ngut,ohhhhh ma ngadal,ndërsa ai filloi të dredhej,sepse filluan lëpirje shumë ritmike të tij,dhe ia dëgjova nji britmë të paktrolluar ahhhh,ahhhhhh,ahhhhhh… Pas derdhjes edhe nga ana ime që mund të deklaroj, se derdhje të tillë kurë më pare në jetë nuk kam përjetuar,më tha loqkë dua të të lëpij deri sat ë teri të tërën,pastaj mu afrua dhe filloi të mi lëpinte cicat dhe të më puthte vazhdimisht në gojë e në qafë.Edhe unë tanimë e puthja panderprerë.Në shenjë falenderimi dhe rrespekti e dashurie të pakufishme,ia mora në gojë hundën dhe ia morra në gojë gjatë,ja pastrova nga lëngjet që e kishte të qullosur nga lëpirja e pidhit. Pas kësaj që ia bëra më tha feleminderit loqkë,më nderove me këtë gjest.
  Gjatë tërë kohës sa ka zgjatur kjo ngjarje më ka treguar pothuaj gjithëçka,se si dy herë gjatë kontrolleve të më parshme duke mos mundur të qëndronte,ka dalur dhe i ka rënë me dorë karit,duke më imagjinuar mua duke bërë seks.
  Se edhe gjatë mardhënieve me gruan e tij pothuaj për çdo natë kur ka pasur mardhënie seksuale më ka imagjinuar mua.Në pyetjen se a më ke iamgjinuar edhe ti loqkë mua ndoni here kur ke pasur marëdhënie me burrin tend,padyshim se ia jam përgjigjur se po zemër.
  Më ndihmoi që të zbrisja nga shtrati i gjenekologut dhe më afroi gjoks me gjoks e filloi të më puthte përsëri në gjinjë,cicat e mia përjetonin një masazhë të cilën më parë nuk e kishin përjetuar kurrë,,ia hodha duart në qafë ia futa gjuhën thellë në gojë dhe e mbertheva me nji puthje të pazakontë deri atëherë për mua, e ai më kapi për bythë dhe me njërën dorë ma fërkonte pidhin,ma kapi dorën dhe ma vendosi mbi kar që e kishte më të madh dhe më të trashë se të burrin tim,ky moment më eksitoi edhe më shumë.
  Më pastaj më uli në krevat që aty afër është dhe filloi për së uluri edhe nji seri puthjesh dhe përqafimesh,shterngimesh e ledhatimesh.Më ndihmoi të vishesha mi afronte robet,dhe pasi fillova të vendosja karminin të cilin ma kishte përpirë të tërin, më doli mbrapa,më mbante të mbeshtjellur me duar rreth belit,dhe më shikonte se si rregullohesha,e më thoshte sit të të lëshoj oj zemër,a po e sheh se sa keq që po mbetem dhe mu afrua afër pasqyrës mi zhveshi edhe njiherë farmerkat deri në gjysmë dhe mi kapi bythëtdhe filloi të ma fërkonte pidhin,i ngriti duart lart dhe filloi të mi përkdhelë cicat,dhe filloi të më puthe në qafë e faqe,atëherë unë nuk prita dhe ia hodha krahun anash dhe fillova edhe unë ta puthjame passion shumë të madh.Në mes tjerash më tha a e din ai burri yt se sa të bukur që të ka,nuk më kujtohet se çfar i kam thënë,sepse isha e përfshirë në puthje nga më të këndshmet që kisha përjetuar ndonji herë. Pasi më ndihmoi t’i veshja farmerkat,në dalje edhe nji herë më mbështeti te dera dhe më rrëmbeu edhe një here me të puthura,filloi të mi puthte cicat,dhe pasi e vendosa karminin,ma kërkoi gjuhen edhe nji herë të cilën ia dhash para se të dilja nga dera magjike,të cilën me siguri se do të vdes por kurrë nuk do ta harroj. Më përcolli me shikim shumë të ëmbël dhe më tha se po më mbetesh borgj një qirje të vërtetë,të cilën ia premtova në rastin e parë që do të më ipet.
  Kur dola në koridor e thirra burin që të vinte të më merrte dhe ai natyrisht se erdhi dhe më morri,i gjori burri im nuk dinte asgjë se çfarë knaqësie kisha përjetuar brenda mureve të ordinances magjike gjinekologjike.
  Duke qenë se nuk isha ngopur me kar seksualisht në ordinance,pasi kushtet nuk lejonin,kërkova nga burri që të më qinte në makinë,kërkesë të cilën ai ma plotësoi me shumë knaqësi,bile kërkoi që të ma lëpinte pidhin pak,por nuk munda ta lejoja një gjë të tillë,sepse nuk doja t’ia jepja sepse isha knaqur shumë me gjinekologun korpulent dhe bukurosh, i cili ishte mjeshtër i madh i lëpirjes.
  Tërë ngjarjen që më ka ndodhur ia kam treguar një natë burrit tim,por duke thënë se kjo i ka ngjarë një shoqës së motrës,dhe e kam mësuar në detale. Burri nga tregimet e mia për nji natë më ka qirë katër herë dhe vazhdimisht po kërëkon të marr ndonji informacion të ri dhe ta njoftoj,duke pritur që të bëjmë seks fenomenal. Nuk më ka rënë keq,sepse edhe po e knaqi burrin ,ndërsa veten edhe më shumë,sepse gjatë gjithë kohës sapo zgjasin skenat po fantazoj se jam me doktorin gjinekolog,i cili ma ka marrë një pjesë të madhe të zemrës.
  Ju lutem të vendosni foto të ordinancave gjinekologjike,mundësisht në pozitat që i kam përshkruar.
  Për pjsën tjetër kur do të ndodhë,shpresoj se do t’i njoftoj edhe më në saktësi lexuesit.
  10.12.2014,Prishtinë


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Categories

%d bloggers like this: